درباره ما

پیام مدیر عامل

شرکت پارس نصب آفرین بر آن است تا در جهت توسعه علم و صنعت و بکار گیری آن در جوامع، به جدیدترین و به‌روزترین ساخته‌های بشر دست یابد. آمار و ارقام گویای نیاز روزافزون تولید و مصرف انرژی، به‌ویژه آب استفاده بهینه از آن است. ازآنجاکه اهداف زندگی نسل‌های آینده متأثر از برنامه‌ریزی و اهداف نسل حاضر خواهد بود، این شرکت با بهره‌گیری از دانش به‌روز و نیروی کار مجرب در جهت تولید و بهینه‌سازی مصرف انرژی در صنعت و مصارف روزانه، در جهت پیشبرد اهداف وطن با عزمی راسخ در این راه قدم نهاده است.
طرز تفکر تیم ما
Image

معرفی شرکت

شرکت مهندسی پارس نصب در سال 1385 تأسیس ‌شده و در حوزه‌های مختلفی مانند:آب،ابنیه،راه و باند و انتقال نیرو مشغول به فعالیت است. ازجمله نقاط قوت این مجموعه می‌توان به مدیران جوان با بیش از یک دهه تجربه در زمینه‌های مختلفی ازجمله مدیریت، مهندسی فنی، طراحی،اجرا و کنترل پروژه اشاره کرد. این شرکت دارای دو رتبه ابنیه و آب از سازمان برنامه‌وبودجه کشور است و با اجرای قریب بر 4.000 متر شبکه GRP، 5.500 متر خطوط انتقال فلزی در تمامی اقطار، بیش از 20.000 متر شبکه انتقال پلی‌اتیلن آب و فاضلاب و ساخت ساختمان‌های با درجه اهمیت بالا و متوسط جزء یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌های پیمانکار می باشد.

از کجا شروع شد

شرکت مهندسی پارس نصب آفرین

دارای شماره ثبت 19976 به تاریخ 1385/07/10 در شهر شیراز تاسیس شده و دارای گواهینامه صلاحیت پیمانکاری از سازمان محترم مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در سال 1394 می باشد و آخرین گاهینامه اخذ شده در تاریخ 1400/09/25 و انقضا 1404/09/25 بوده که رتبه های پیمانکاری اخذ شده این شرکت:1.رتبه آب 5 و 2.رتبه ابنیه 5 می باشد

پروژه های انجام شده

کارمندان

معماران واجد شرایط

شناخت جهانی

آیا می خواهید با ما کار کنید

ما به دنبال استعداد برای نوآوری و تغییر کل جهان هستیم ، به دنبال رهبرانی هستیم که ایده های خلاقانه داشته باشند.